Blasphemion končí se svojí veřejnou aktivitou

Po 5 letech fungování otevřené magické skupiny bych chtěl oznámit oficiální ukončení fungování Blasphemionu jako otevřené magické skupiny. Za 5 let jsme sice dokázali nemálo věcí a možná ještě více jich naplánovali, ale vyčerpali jsme své možnosti udržet tento projekt plně aktivní a veřejný.

Důvodem pro tento krok je nezájem potenciálních nových členů a pro stávající členy, už Blasphemion nedával takový smysl jako na začátku.

Blasphemion ale jako značka rozhodně nekončí a minimálně jednou ročně se budeme scházet na nočním lovecraftovském průvodu noční Prahou a příležitostně budeme realizovat Blasphemické podvečery.

Ovšem na aktivitu jako aktivní magické skupiny je třeba zapomenout.

Těm kteří nám fandili děkujeme za podporu.

Cody

4 komentáře na „Blasphemion končí se svojí veřejnou aktivitou“

  1. Škoda, já bych se zapojil hned. Bohužel kdo nežije v Praze jako by nežil vůbec, že? Ale alespoň že slavnosti zachováte a snad i nějakou tu publikační činnost. Budiž nám útěchou že v těchto dnech se opět dala do provozu ACETDA.

  2. No, neobdrželi jsme od tebe žádnou přihlášku. Takže jsme neregistrovali žádný zájem. O Praze to vůbec není, vždy jsme měli členy ze všech míst republiky.

  3. Já si celkem dobře pamatuji jak na to řeč přišla, ale je fakt že potom vznikla nějaká komunikační propast kdy vždy jeden z nás nebyl dostupný tak to téma zapadlo. Ono by to ale asi stejně nic nezměnilo. Jak říkám, hlavně dál publikujte.

Komentáře jsou uzavřeny.