Menší pentagramový rituál v Enochiánštině

Ačkoliv tento riuál byl avizován již nějakou dobu předtím, podařilo se nám ho provést až nyní. Skoro se bojím použít slovo rituál, protže je to spíše rituální cvičení, či část většího rituálu, který se málokdy používá osamoceně.

Cílem bylo vyzkoušet jaké to bude v Enochiánštině, protže LBPR je notoricky známá záležitost.
Provedeno mělo být za úsvitu, ale to ase ani jednomu z nás nepodařilo. Bylo provedeno před rozedněním a pak již za bílého dne.

Za sebe mohu říct, že na mne sice zapůsobila atmosféra Enochiánštiny, ale jinak v tom nevidím svou cestu. Osobně mě více vyhovuje hebrejština, kterou znám z verze od Golden Dawn.

Jsem rád, že jsme si to mohl vyzkoušet a rituál hodnotím jako zdařený nicméně, nic nového nepřinesl.

2 komentáře na „Menší pentagramový rituál v Enochiánštině“

  1. Rituál by byl jistě mnohem lepší, kdybych všechny ty henochiánské větičky uměla zpaměti. Měla jsem je poměrně dost naučené, ale nějak to nestačilo. V hebrejštině mi to vyhovuje víc, řekněme, že k tomuto jazyku mám vytvořen důvěryhodnější vztah a také se objevuje v rituálech častěji než henochiánština.

    O hebrejštině i henochiánštině by se dalo říci, že jsou to posvátné jazyky, takže jsou pro magii vhodné. Spíš bych LBPR zkusila třeba ve francouzštině..

  2. No, pak se ale ztrácí ten význam proč něco takového dělat, díky tomu že jak hebrejština tak enochiánština jsou tzv. posvátné jazyky a francouzština.

Komentáře jsou uzavřeny.